Anasayfa
Portföy
Global
İletişim
 
İLETİŞİM
MERKEZ OFİS

DORA ÇİMENTO VE ÜRÜNLERİ DIŞ TİC A.Ş.

Adres : Göktürk Merkez Mah, Göktürk Cd.
No:2, A Blok Daire 16 , 34077 Eyüp-Istanbul
Tel: +90 212 242 10 00 (pbx)
Faks: +90 212 223 44 45


View Larger Map
 
 
Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
Metin Atik
E-mail: metin@metatik.com
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Sidal Atik
E-mail: sidal@metatik.com
Genel Müdür Yrd
Yekta Küçüköztürk
E-mail: yekta@metatik.com
Cep: +90 533 644 58 84
Kuzey ve Orta Amerika Direktörü
Doruk Atik
E-mail: doruk@doraglobalsa.com
Cep: +1 289 937 66 00 and +90 533 642 45 15
Mali İşler Sorumlusu
Dilşah Sancak
E-mail: dilsah@metatik.com
Cep: +90 553 142 11 16
Kanada Ülke Sorumlusu
Lara Atik
E-mail: lara@metatik.com
Bilgi İşlem Sorumlusu
Kadir Kavak
E-mail: kadir@metatik.com
Cep: +90 535 771 91 91
İdari İşler Sorumlusu
Hüseyin Şimşek
E-mail: huseyin@metatik.com
Cep: +90 554 799 43 00
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir
Engin Düzenli
E-Mail: duzenlismmm@gmail.com
Tel: +90 212 343 80 08
Hukuk Müşaviri
Av. M.Ömer Çelik
E-Mail: avomercelik@hotmail.com
Tel: +90 212 327 98 63
RUSYA ve CIS ÜLKELERİ PARTNERİ :
Murat Arzuman
E-mail: marzuman@dekstra.com
Tel: +7 495 784 79 55
Faks: +7 495 784 79 57
Cep:+7 903 723 36 28
UKRAYNA TEMSİLCİSİ :
Mrs. Julia Ivanova
E-mail: juliaivanova2006@gmail.com
Tel/Faks: +380 96 622 38 34
Cep: +380 50 965 67 37

Anasayfa   |    Portföy   |    Global   |    İletişim